Ifbb.lv » » Kreatīns

KREATĪNS

KREATĪNS - otrā svarīgākā papildus uzturviela. KREATĪNS ir dabisks savienojums, kas palīdz „uzpumpēt” muskuļus. Degviela, no kuras muskuļu šūnas iegūst enerģiju, ir molekula, ko sauc par adenozīna trifosfātu (ATP), savukārt KREATĪNS palīdz šūnām veidot šīs molekulas, lai ķermeņa muskuļi tās iegūtu pēc iespējas vairāk. Cilvēka nieres, aknas un aizkuņģa dziedzeris dienā saražo no 1 līdz 2 gramiem KREATĪNA, vairākums cilvēku iegūst šādu daudzumu KREATĪNA uzturā ikdienā lietojot gaļu, mājputnu gaļu un zivis.

Tomēr daudziem atlētiem KREATĪNS ir kas vairāk par parastu vielu – sākot ar vidusskolu sportistiem, beidzot ar Olimpiskajās spēlēs startējošiem profesionāļiem. Liela daļa izmanto KREATĪNU regulāri savā treniņu procesā. KREATĪNA lielā popularitāte šodien ir viegli izskaidrojama – šis uztura bagātinātājs drošā veidā palielina muskuļus un paaugstina ķermeņa izturību un spēku.

ULTRALIFE KREATĪNA formula ietver zinātniski pierādītu un praktiski pārbaudītu informāciju par to, kas nepieciešams, lai radītu maksimāli augstas intensitātes treniņu un uzlabotu sportiskos sasniegumus.ULTRALIFE KREATĪNA LIETOŠANAS IEGUVUMI

• Paaugstina enerģiju, spēku un izturību.

• Palīdz ātri atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

• Veido beztauku muskuļu masu.

• Palielina muskuļu spēku.

• Palielina muskuļu apjomu.
• Veselīgi ietekmē smadzeņu darbību.

PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development