Ja vēlaties apmeklēt Bikini Fitnesa Studijas piedāvātās nodarbības:

- varat ierasties tieši uz izvēlēto nodarbību, vēlams gan iepriekš savu ierašanos saskaņot (zvanot pa tālruņa nr. 29287666);
- ja vēlaties individuālu sarunu un saņemt vairāk informācijas par Studiju, par savām iespējām veidot sportistes karjeru, tad, lūdzu, piesakieties uz tikšanos (zvanot pa tālruņa nr. 29287666).

Bikini Fitnesa Studijas nodarbības var apmeklēt ikviena meitene. Studija savām dalībniecēm neizvirza īpaši stingras prasības attiecībā uz auguma parametriem. Studijas nodarbībām varat piebiedroties arī tad, ja vēlaties uzlabot ķermeņa proporcijas, samazināt svaru un apjomus, attīstīt vājās muskuļu grupas, izmainīt savu dzīvesstilu un paradumus, nevis tikai mērķtiecīgi veidot profesionālas sportistes karjeru. Nodarbību apmeklēšanu var uzsākt jebkurā laikā. Uzsākot sezonas sākumā, būs vieglāk, jo daudzas dalībnieces būs iesācējas, taču pēc pieredzes redzam, ka pievienojoties arī citā laikā, meitenes tiek veiksmīgi līdzi nodarbībām un treniņiem. Galvenais ir vēlme strādāt kopā ar mums un sasniegt izvirzīto īstermiņa vai ilgtermiņa mērķi.

Bikini Fitnesa Studijas piedāvātās nodarbības var iedalīt divās daļās:

- fiziskās nodarbības, t.i. darbs trenažieru (spēka) zālēs. Strādājot fiziskajās nodarbībās meitenes iegūst pareizu stāju, proporcionālu, skaistu ķermeni, muskuļu tonusu un reljefu. Regulāri apmeklējot fiziskās nodarbības tiek attīstīta un pilnveidota arī personība. Pierādīts, ka fiziski aktīvi cilvēki ir motivētāki, mērķtiecīgāki un pozitīvāki, līdz ar to ikdienā veiksmīgāki. Viena stunda fizisko aktivitāšu sniedz lielāku relaksāciju, enerģijas lādiņu un vēlmi turpināt ikdienas darbus vai mācības, nekā vairākas stundas atpūtas pie televizora vai kafejnīcā;

- profesionālās nodarbības, t.i. pozēšanas treniņi, ķermeņa plastika, pareiza uztura mācība, skatuves stila pamati. Mācam pareizi, skaisti un profesionāli sevi pasniegt uz skatuves, būt emocionāli atvērtām, radošām un spējīgām improvizēt.

Bikini Fitnesa Studijas meitenes saņem individuālu un personīgu uzmanību. Trenerim nodarbības laikā ir iespēja veltīt laiku ikvienam tās dalībniekam. Studijas vadītāja ārpus treniņu laika sniedz personiskas konsultācijas palīdzot profesionāla rakstura jautājumos.

Nenoliedzami, meitenes, regulāri apmeklējot nodarbības, attīsta savu ķermeni un pilnveido savas spējas un talantus. Ilgstoša pieredze rāda, ka ļoti bieži meitenes, kuras sākotnēji iespējams pat neesam uztvēruši kā sportistes karjerai piemērotas, cītīgi strādājot un realizējot savas iespējas sasniedz vairāk nekā tās, kuras sākotnēji liekas perspektīvas izskata un ķermeņa fizisko parametru ziņā. Ne visas meitenes ir gatavas ilgstošam, sistemātiskam, patstāvīgam un grūtam ikdienas darbam.

Runājot par vecumu, tas nav noteicošais šajā procesā. Jautājums ir par mērķtiecību un gribasspēku. Svarīgākais ir sportistes individuālās darba spējas, fiziskā izturība, līdzcilvēku atbalsts un motivācija. Tāpēc, arī mūsu Bikini Fitnesa Studijas un federācijas rindās daudzas sportistes ar vērā ņemamiem sasniegumiem ir tieši vecumā no 25 līdz 30 gadiem. Ļoti daudzas meitenes treniņus veiksmīgi savieno ar mācībām augstskolā, karjeru un ģimeni.
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development