Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija
sadarbībā ar

Bikini Fitnesa Studiju


Aicina meitenes jaunajai Bikini fitness kategorijai, lai piedalītos otrajā Latvijas čempionātā „Bikini Fitness Latvija 2012”. Sacensības notiks 2012.gada 15.aprīlī, Rīgā.

Pieteikties tiek aicināta ikviena Latvijas jauniete, sākot no 18 gadu vecuma, kurai ir motivācija mainīt savu dzīvesveidu, savu ārējo izskatu un vēlēšanās prezentēt sevi šajā pievilcīgajā IFBB (International Federation of Bodybuilding&Fitness) sporta disciplīnā.

Jums būs iespēja piedalīties gan Latvijas čempionātā, gan arī pretendēt uz piedalīšanos IFBB Starptautiskajās sacensībās Eiropā un pasaulē! Profesionāli sagatavoties Latvijas čempionātam un citiem turnīriem Jums palīdzēs Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas fitnesa nozares speciālisti.


Pirmais IFBB Latvijas čempionāts „Bikini Fitness Latvija 2011” notika Rīgā, 2011.gada 7.maijā. Pasākums norisinājās luksus kompleksā Royal Casino Spa & Hotel Resort, Studio69 Koncerta zālē. Sacensību kvalitāti noteica faktors, ka dalībnieču skatuvisko tēlu, frizūras un konkursa individuālos uznācienus veidoja sporta un skaistuma nozares profesionāļi. Meitenes tika iepriekš gatavotas šīm sacensībām, veica garu sagatavošanas (treniņi, diētas) darbu, lielākā daļa pilnībā izmainīja savu ķermeni. Konkursu vērtēja starptautiskā žūrija ar lielu pieredzi un spēju objektīvi izvērtēt bikini fitnesa modeļu fiziskos dotumus un personības šarmu. Turnīra organizētāji kopā ar ģenerālsponsoriem parūpējās par skaistām balvām un kausiem pilnīgi visām turnīra dalībniecēm. Konkursa finālistēm tika dota iespēja piedalīties 2011.gada IFBB Eiropas čempionātā, kur meitenes lielā konkurencē spēja parādīt savu augsto sagatavotības līmeni un izcīnīja bronzas godalgu un ceturto vietu Eiropas čempionātā.
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development