Ifbb.lv » » Proteīns

PROTEĪNS

PROTEĪNS (no angļu val. protein - olbaltums) ir uztura bagātinātājs ar augstu olbaltumvielu saturu, un ar nelielu tauku un ogļhidrātu saturu. Muskuļu masas augšanai ir nepieciešams patērēt lielu olbaltumvielu daudzumu – no 2 līdz 4 PROTEĪNA gramiem uz cilvēka viena kilograma svaru. PROTEĪNS risina šo problēmu, pietiek izšķīdināt pulveri ūdenī, sulā vai pienā, un garšīgs, olbaltumvielām bagāts kokteilis ir gatavs.
 

No rīta PROTEĪNS palīdzēs ķermenim izkļūt no miega stāvokļa. Lietojot to pirms treniņa, Jūs palīdzēsiet saviem muskuļiem visas fiziskās aktivitātes laikā un arī pēc tam, jo PROTEĪNS palīdzēs muskuļiem atjaunoties.
 

Uzņemot PROTEĪNU pirms miega, Jūs palīdzēsiet organismam un muskuļiem atjaunoties vēl intensīvāk, jo, kā zināms, visaktīvākā ķermeņa atjaunošanās notiek tieši miega stāvoklī.

PROTEĪNU uzņemšana viena pati 100% vēl negarantē muskuļu masas pieaugumu. Muskuļiem jāpiemēro atbilstoša slodze un tikai tad PROTEĪNU uzņemšanai ir jēga, jo tie palīdzēs muskuļiem ātrāk atjaunoties. Zinātniski pierādīts, ka PROTEĪNA sastāvdaļas strādā, lai palielinātu muskuļu augšanas procesu un tauku samazināšanās efektu Jūsu treniņa laikā.

Bez atjaunojošajām īpašībām PROTEĪNAM piemīt arī citas – tas palīdz radīt hormonus un enzīmus, kas sekmē asins, ādas, kaulu un skrimšļu veidošanos.

PROTEĪNS - Jūsu sportiskā uztura programmas pamats. Ja jāizvēlas ar kādu papildus uzturu iesākt sportiskās formas uzlabošanu, tad sāciet ar PROTEĪNA kokteili – nekļūdīsieties!

ULTRALIFE PROTEĪNA LIETOŠANAS IEGUVUMI

 • Īpaši izvēlētais mikro / ultra / filtrētais sūkalu koncentrāts un izolāts nodrošina visaugstāko kvalitāti un optimālāko olbaltumvielu un peptīdu daudzumu.
• Nedenaturēts olu albumīns nodrošina ideālu olbaltumvielu un aminoskābju kombināciju.
Glutamīns ir ilgstošas darbības peptīdu formā, kas palīdz novērst katabolismu (muskuļu audu sairšanu).
• Unikālās, patentētās labvēlīgās baktērijas (klīniski pierādītas, lai izdzīvotu kuņģa skābā vidē) veicina veselīgu gremošanas funkciju.
• Satur veselīgās taukskābes (CLA, MCT, Omega-3 eļļa) muskuļu augšanai un paātrinātai tauku dedzināšanai.

PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development