Ifbb.lv » » UltraLife produkti

Mēs piedāvājam Jums ekskluzīvu sporta uzturu –

ULTRALIFE PRODUKTUS

Kas padara ULTRALIFE PRODUKTUS tik unikālus un efektīvus?

Pasaules līderpozīcijās esošās kompānijas ULTRALIFE produkti ir zinātniski izstrādāti sadarbībā ar  Anglijas vadošajiem ārstiem un zinātniekiem, un nodrošina optimālu uzturu, optimālu garšas īpašību un optimālu izmaksu lietderību. Tiek ieguldītas nepārtrauktas investīcijas pētniecības un attīstības procesos, tiek kombinēts pats labākais no dabas, zinātnes un ražošanas tehnoloģijām.

Neatkārtojama ULTRALIFE produktu izcilība 5 galvenajās jomās padara šos produktus vienus no visefektīvākajiem un kvalitatīvākajiem, ar vislabāko vērtību, labākām garšas īpašībām un pareizo sākumu veselīgam dzīves veidam.


1. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI ŠĶIDRĀ VEIDĀ

Aizmirstiet par tabletām un kapsulām!


ULTRALIFE piedāvā uztura bagātinātājus šķidrā veidā, kas produktam dod labas un naturālas garšas īpašības! Netiek izmantotas saistvielas vai papildvielas (kā tas ir tablešu un kapsulu variantā). Ir svarīgi apzināties, ka galvenais ir tas ne ko Tu ēd, bet tas, ko Tavs organisms var absorbēt (uzņemt). Tieši šis iemesls ir galvenais, kāpēc

ULTRALIFE lieliskie produkti tiek ražoti šķidrā veidā. Tiek nodrošināta maksimāli efektīva un ātra uztura bagātinātāju uzsūkšanās organismā.

ULTRALIFE pārtikas produkti satur arī patentētu, dabisku absorbcijas pastiprinātāju (Bioperine ®), kas vēl vairāk (līdz 60%) palielina barības vielu uzsūkšanos organismā, tādejādi ir daudz efektīvāka par kapsulām un tabletēm.

ULTRALIFE produktus ir vieglāk, ērtāk un patīkamāk lietot.

2. IZCILS IEPAKOJUMS

Visi ULTRALIFE produkti ir iesaiņoti ērtas lietošanas kartona kastītēs pa 14 vai 30 vienas porcijas paciņām.

Katra no paciņām piegādā tieši tādu deva pulvera, kuru vienkārši sajaucot ar ūdeni iegūst garšīgu, veselīgu dzērienu. Tas produkta lietotājam nodrošina maksimālu ērtību un pastiprinātu glabāšanas stabilitāti bez papildus konservantiem (kā tas ir gadījumā ar šķidro vitamīnu glabāšanu). Katra deva ir individuāli pasargāta no skābekļa un nodrošina produkta svaigumu un efektivitāti no pirmās paciņas lietošanas dienas līdz pēdējai.

ULTRALIFE produktus
ir ļoti ērti pārnēsāt un glabāt!

3. AUGSTĀKĀS KVALITĀTES SASTĀVDAĻAS

ULTRALIFE produktos tiek izmantotas tikai pārbaudītākās, vairākumā absorbējošās un efektīvākās dabas sastāvdaļas, pretstatā lētām, sintētiskām alternatīvām, kuras var atrast citu ražotāju produktos.

Jūsu organisms viegli un atzinīgi pieņem tās sastāvdaļas, kas tiek izmantotas ULTRALIFE produktos, jo tām būtībā ir tāda pati konsistence kā tām, kas atrodas pārtikā. Turpretim citu ražotāju produktos sastopamās sintētiskās uzturvielas bieži vien organismam ir grūti asimilēt (uzsūkt), un tas ne tikai samazina apjomu, kas var efektīvi būt uzņemta, bet var radīt papildu stresu uz organismu, un, atšķirībā no dabiskām sastāvdaļām, var radīt toksiskas nevēlamas parādības.

4. PASAULES VADOŠĀ TENDENCE – TUVĀK DABAI

Dabiskā veidā Jūs saņemat uzturvielas kombinācijās ar citām barības vielām. Sporta uztura vadošie speciālisti iesaka izvairīties no atsevišķu vitamīnu, minerālvielu un uztura vielu uzņemšanas, bet gan atdarinot dabu, uzņemt uztura bagātinātājus kompleksi, līdzīgi kā Jūs uzņemat pārtikas produktus.

Vitamīns E, piemēram, ietver virkni no astoņām uzturvielām (tokoferolus un tokotrienolus), nevis tikai alfa-tokoferolu, kas tiek izmantots lielākajā daļā uztura bagātinātājos un pārtikas produktos. Zinātne ir pierādījusi, ka nepilnīgas uzturvielu grupas nenodrošina optimālas priekšrocības labai veselībai. ULTRALIFE visticamāk ir vienīgais uzņēmums, kas produktu sastāvā iekļauj pilnu dabisko barības vielu grupas, tādas kā, pilns spektrs E vitamīnu, pilns spektrs karotinoīdu (ar pareizu alfa-karotīna attiecību) un daudzus citus.


ULTRALIFE sniedz vislabāko produktu izcilību, jo nepārtraukti iekļauj jaunākos zinātniskos pētījumus un nākamās paaudzes tehnoloģijas. Līdz ar to ULTRALIFE produktu klāsts ir unikāls ar to, ka ir visas atsauces uz zinātniski novērtētu uztura kvalitāti.

ULTRALIFE palīdz Jums sasniegt izcilu labsajūtu un, palielināt enerģiju un vitalitāti, sniedzot bērniem pēc iespējas labāko sākumu savai dzīvei, no pirmsgrūtniecības laika līdz pieauguša cilvēka vecumam. Tāpēc ULTRALIFE filozofija ir radīt produktam efektīvāko, izdevīgāko un labāko garšu īpašību Jūsu drošai veselībai! Tādējādi devas, ko izmanto ULTRALIFE produktos ir drošos klīniskos pētījumos pierādītas un pārbaudītas. ULTRALIFE ir zinātniski vērsta uz esošās un jaunās paaudzes labklājību!

5. RAŽOTI APVIENOTAJĀ KARALISTĒ

Tieši Apvienotajā Karalistē nepieciešamās kvalitātes standarti dabas produktu ražotājiem ir vieni no stingrākajiem pasaulē, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti, ka ULTRALIFE produkti satur precīzi visu, kas ir uzrādīts uz etiķetes, un gūstat Jums optimālu labumu no produkta.


ULTRALIFE produkti pilnībā atbilst visiem noteiktiem kvalitātes standartiem, ar nepieciešamajiem izejvielu un gala produkta atbilstības sertifikātiem, kas 100%  garantē produktu izejvielu tīrību un sastāvdaļu efektivitāti.

ULTRALIFE zin, cik svarīga ir augsta kvalitāte un uzticamas uztura bagātinātāju dabiskās sastāvdaļas. Tāpēc regulāri notiek ULTRALIFE produktu testēšana, kas nodrošina produktu sertificēšanu atbilstoši stingriem uztura bagātinātāju kvalitātes standartiem, un to pārbaudi uz dopinga stimulantu klātbūtni atbilstoši WADA (Pasaules Antidopinga Aģentūra) prasībām.

PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development