Ifbb.lv » JAUNUMI
5/01/2021 
Latvijas sportiste Samanta Balode izcīna sudraba medaļu prestižajā fitnesa sporta veidu turnīrā “Arnold Classic Europe 2020’’Mājup no Spānijas atgriezusies Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas komanda, kas no 10. līdz 15. decembrim piedalījās “IFBB Arnold Classic Europe” turnīrā.

Latvijas izlasi pārstāvēja LBFBF prezidente Kristīne Vederņikova, Starptautiskās kategorijas tiesnesis Vladimirs Belovs un trīs  izlases sportistes Samanta Balode, Marina Zvančuka un Agnese Šaburova.

2020.gada Arnold Classic turnīrs amatieriem un profesionāļiem norisinājās Spānijas pilsētā Santa Susannā, pulcējot vairāk kā 400 labākos sportistus no pieciem kontinentiem. Sacensībās tika pārstāvētas sieviešu un vīriešu fitnesa un bodibildinga disciplīnas, tai skaitā populārās un skaitliski lielākās bikini fitnesa un fit model kategorijas.

Augstāko sasniegumu Latvijas izlases kontā izcīnīja Samanta Balode, ierindojoties otrajā vietā kategorijā: fit model līdz 168cm.

Otra Latvijas fit model sportiste Agnese Šaburova uzrādīja teicamu rezultātu savās pirmajās sacensībās ārpus Latvijas, iekļūstot finālā un izcīnot 6.vietu kategorijā: fit model līdz 168cm.

Bikini fitness sportiste Marina Zvančuka, kura ir Latvijas spēcīgākā sportiste šajā disciplīnā, 15 sportistu sīvā konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja 6.vietu kategorijā: bikini fitness.
 
Latvijas federācija apsveic sportistes ar ļoti veiksmīgo uzstāšanos un lieliskiem sportiskiem rezultātiem “IFBB Arnold Classic Europe 2020” turnīrā.
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development