Ifbb.lv » JAUNUMI
20/02/2009 
Baltijas valstu federāciju sanāksme Latvijā

Minutes of the meeting of the representatives of Latvian, Lithuanian and Estonian bodybuilding and fitness federations  read more…

2009.gada 1.februārī Rīgā Reval Hotel Latvijā notika pirmā Baltijas valstu federāciju sanāksme veltīta kopējam sadarbības projektam – starptautiskām sacensībām bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā pēc IFBB versijas – „The Baltic Match”. Sanāksmes oficiālais rīkotājs – Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija.

15/02/2009 
Vēstule no IFBB
Cien. kungi,
Cien. Brune k-gs,
Es esmu saņēmis informāciju, ka Sporta departaments ir anulējis Latvijas Bodibildinga un fitnesa federācijas kā atzītas sporta federācijas statusu ar 2008. gada 20. novembra lēmumu. Sakarā ar šo lēmumu un citām neatbilstībām, kas tika atklātas izmeklēšanā, ko veica IFBB Disciplinārā komiteja IFBB ir pieņēmusi lēmumu izslēgt Latvijas Bodibildinga un fitnesa federāciju no IFBB un uzņemt Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federāciju, reģistrācijas numurs 40008128512, kā oficiālo bodibildinga un fitnesa sporta veidu pārstāvi Latvijā IFBB sastāvā.
«« « 19 20 21
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development