Ifbb.lv » JAUNUMI
21/09/2009 
Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas atzīšana un reģistrācija

Recognition of the LBFBF

Dear Sirs,

With this I would like to inform you that in accordance with the Amendments to the Latvian Sports Law, with effect from February 19, 2009, the Sports Federations Council of Latvia is responsible organization for the recognition of sports federations in Latvia and their control in the sports field.

On July 8, 2009, the Board of the Sports Federations Council of Latvia decided to recognize and register the Latvian Bodybuilding, Fitness and Bodyfitnes Federation (registration number 40008128512, president Kristine Vedernikova), giving the right to this federation to manage and coordinate the work in bodybuilding, fitness and bodyfitness sports in Latvia and to represent Latvia in the International Federation of Bodybuilding & Fitness (IFBB).

With best regards,
Egils Purins
Secretary General of the SFC of Latvia

25/05/2009 
Starptautiskais Baltijas valstu turnīrs „Baltic Match” (rezultāti)

Kopējā sadarbības projekta iecere – Baltijas valstu turnīrs bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā, kas aizsākās Rīgā (Latvija)  š.g. 1.februārī starptautiskās Baltijas valstu federāciju sanāksmes ietvaros, tika veiksmīgi realizēta pateicoties trīs valstu – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas – federāciju pārstāvju saliedētai un mērķtiecīgai darbībai. 31 sportists no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas 2009.gada 16.maijā ieradās Lietuvas pilsētā Siauliai, lai sacenstos par komandas Kausu, kā arī individuālajā vērtējumā piecās absolūtās kategorijās – fitness sievietes (F), bodifitness sievietes (BF), bodibildings juniori: U21 (JB), klasiskais bodibildings vīrieši (CB), bodibildings vīrieši (BB).

20/02/2009 
Baltijas valstu federāciju sanāksme Latvijā

Minutes of the meeting of the representatives of Latvian, Lithuanian and Estonian bodybuilding and fitness federations  read more…

2009.gada 1.februārī Rīgā Reval Hotel Latvijā notika pirmā Baltijas valstu federāciju sanāksme veltīta kopējam sadarbības projektam – starptautiskām sacensībām bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā pēc IFBB versijas – „The Baltic Match”. Sanāksmes oficiālais rīkotājs – Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija.

15/02/2009 
Vēstule no IFBB
Cien. kungi,
Cien. Brune k-gs,
Es esmu saņēmis informāciju, ka Sporta departaments ir anulējis Latvijas Bodibildinga un fitnesa federācijas kā atzītas sporta federācijas statusu ar 2008. gada 20. novembra lēmumu. Sakarā ar šo lēmumu un citām neatbilstībām, kas tika atklātas izmeklēšanā, ko veica IFBB Disciplinārā komiteja IFBB ir pieņēmusi lēmumu izslēgt Latvijas Bodibildinga un fitnesa federāciju no IFBB un uzņemt Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federāciju, reģistrācijas numurs 40008128512, kā oficiālo bodibildinga un fitnesa sporta veidu pārstāvi Latvijā IFBB sastāvā.
«« « 19 20 21
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development