Ifbb.lv » JAUNUMI
1/12/2009 
IFBB 2009.gada Pasaules čempionāts bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā Junioriem un Masteriem Belostoka, Polija

2009.gada 13.-16.novembrī Polijas pilsētā Belostokā notika IFBB 2009.gada Pasaules čempionāts bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā Junioriem un Masteriem. Divdesmit vienā kategorijā sacentās 246 dalībnieki no vairāk nekā 40 valstīm. Pirmo reizi Pasaules čempionāta ietvaros bija iekļauta kategorija – wheelchair men’s bodybuilding, kur sacentās 9 sportisti.

29/11/2009 
IFBB 2009.gada Pasaules čempionāts bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā sievietēm un fitnesā vīriešiem Komo, Itālija

No š.g. 16. līdz 19.oktobrim Itālijas kūrortpilsēta Komo – „IFBB 2009.gada Pasaules čempionāta bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā sievietēm un fitnesā vīriešiem” ietvaros – laipni uzņēma un uz trim dienām kļuva par mājvietu vairāk nekā 170 sportistiem no 30 pasaules valstīm. Divas fitnesa, divas bodibildinga, četras bodifitnesa sieviešu kategorijas un viena fitnesa vīriešu kategorija pārsteidza ar lielu dalībnieku skaitu, augstu sportisko līmeni un sīvu konkurenci.

4/10/2009 
Sacensības “IV Innar Mardo Memorial 2009 “

2009.gada 03.oktobrī Tallinā Igaunijas čempionāta ietvaros notika atklātais turnīrs bodibildingā,fitnesā un bodifitnesā ”IV INNAR MARDO MEMORIAL 2009”.

Latviju šajā turnīrā pārstāvēja sportisti – Olga Aleksejeva (Fitness Women), Irina Palaguta (Fitness Women), Ketija Zālīte (Fitness Women), Anastasija Vanejeva (Fitness Women) un Irina Zenkova (Bodyfitness Women -163cm), komandas delegāti un sacensību tiesneši – LBFBF pārstāvji Kristīne Vederņikova un Vladimirs Belovs.

21/09/2009 
Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas atzīšana un reģistrācija

Recognition of the LBFBF

Dear Sirs,

With this I would like to inform you that in accordance with the Amendments to the Latvian Sports Law, with effect from February 19, 2009, the Sports Federations Council of Latvia is responsible organization for the recognition of sports federations in Latvia and their control in the sports field.

On July 8, 2009, the Board of the Sports Federations Council of Latvia decided to recognize and register the Latvian Bodybuilding, Fitness and Bodyfitnes Federation (registration number 40008128512, president Kristine Vedernikova), giving the right to this federation to manage and coordinate the work in bodybuilding, fitness and bodyfitness sports in Latvia and to represent Latvia in the International Federation of Bodybuilding & Fitness (IFBB).

With best regards,
Egils Purins
Secretary General of the SFC of Latvia

25/05/2009 
Starptautiskais Baltijas valstu turnīrs „Baltic Match” (rezultāti)

Kopējā sadarbības projekta iecere – Baltijas valstu turnīrs bodibildingā, fitnesā un bodifitnesā, kas aizsākās Rīgā (Latvija)  š.g. 1.februārī starptautiskās Baltijas valstu federāciju sanāksmes ietvaros, tika veiksmīgi realizēta pateicoties trīs valstu – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas – federāciju pārstāvju saliedētai un mērķtiecīgai darbībai. 31 sportists no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas 2009.gada 16.maijā ieradās Lietuvas pilsētā Siauliai, lai sacenstos par komandas Kausu, kā arī individuālajā vērtējumā piecās absolūtās kategorijās – fitness sievietes (F), bodifitness sievietes (BF), bodibildings juniori: U21 (JB), klasiskais bodibildings vīrieši (CB), bodibildings vīrieši (BB).

«« « 19 20 21 22  » »»
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development