Bikini Fitnesa Studija darbojas pie biedrības „Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija”.

Veselīgs dzīves veids un estētiski attīstīts ķermenis ir Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas darbības pamatā. Muskuļu grupu un ķermeņa fiziskās kondīcijas mērķtiecīga attīstīšana un uzlabošana palīdz sportistiem sasniegt maksimālo potenciālu. Bet nebūt nav jābūt profesionālam sportistam, lai sasniegtu labus rezultātus. Nodarbošanās ar jauno IFBB sporta veidu Bikini Fitness ir pieejama gandrīz katrai sievietei, neraugoties uz iepriekšējo fizisko sagatavotību un ķermeņa reljefu.

Jaunā sporta disciplīna Bikini fitness tika oficiāli apstiprināta 2010.gadā IFBB Starptautiskā Kongresa ietvaros (Baku, Azerbaidžāna). Šī nominācija ir orientēta uz sievietēm, kuras nodarbojas ar sportu, ievēro pareizu uztura režīmu, tādējādi attīstot proporcionālu, sievišķīgu, sportisku augumu ar skaistām ķermeņa līnijām.

Bikini Fitnesa Studijas mērķi un uzdevumi:
  • sekmēt Bikini fitnesa sporta disciplīnas atpazīstamību Latvijā;
  • reklamēt un attīstīt interesi par Bikini fitnesa sporta disciplīnu Latvijā;
  • apmācīt un sagatavot sportistes sacensībām Latvijā un Starptautiskajā arēnā;
  • panākt sabiedrības plašu iesaistīšanos aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida pasākumos, izplatot informāciju par Bikini fitnesa sporta disciplīnu.
Sportista karjera prasa patstāvīgu un regulāru darbu, lai būtu labākajā fiziskajā un profesionālajā formā un, lai to nepārtraukti pilnveidotu un uzlabotu. Bikini Fitnesa Studija piedāvā nodarbības visiem interesentiem, nodrošinot fiziskos treniņus un profesionālās nodarbības.

Bikini Fitnesa Studija strādā no 2011.gada. Studijas nodarbības apmeklē gan sievietes, kuras vēlas veidot profesionālu sportistes karjeru, gan sievietes un jaunietes, kuras vēlas izmantot mūsu piedāvātās nodarbības sevis pilnveidošanai.

Mūsu pieredze rāda, ka sportista karjerā, augstākos rezultātus sasniedz tie, kuri ir gatavi nemitīgam darbam ar sevi, sevis pilnveidošanu un attīstību. Pirmos panākumus un iespējas nonākt uz skatuves iespējams saņemt salīdzinoši ātri, taču apstāšanās pie pirmajiem sasniegumiem ir strauja kāpšanās atpakaļ. Tieši tāpēc pēc pirmajām sacensībām tiek turpināti treniņi, jo sportista karjerā sevis pilnveidošanai nav robežu - uzturot savu ķermeni formā, attīstot plastiku, stāju un kustību skaistumu, izkopjot savu komunikācijas mākslu, trenējot sevī spēju būt atbrīvotam skatītāju, tiesnešu un foto objektīva priekšā.

Iespēja nodarboties Bikini Fitnesa Studijā un sagatavoties sporta projektiem Latvijā un sacensībām Starptautiskajā arēnā tiek piedāvāta sadarbībā ar Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federāciju. Federācija katru gadu organizē sacensības Bikini fitnesa sporta disciplīnā ar mērķi popularizēt šo sporta veidu Latvijā un ārpus tās. Bikini Fitnesa Studijas dalībnieču sportiskie sasniegumi ir augstu novērtēti Eiropas un pasaules līmenī.

Pieteikties tiek aicinātas visas sievietes, kura vēlas uzlabot savas ķermeņa proporcijas un formas, ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Katrai dalībniecei tiks sastādīta individuāla treniņprogramma un dotas uztura rekomendācijas, lai sasniegtu efektīvu rezultātu maksimāli īsākā laikā. Lai pieteiktos Bikini Fitnesa Studijai Jums jāsasniedz 18 gadu vecums, jābūt labai motivācijai un lielai vēlmei sasniegt mērķi!

Bikini Fitnesa Studiju atbalsta Rīgas labākie sporta klubi F1 un Mevi Gym.

Nepalaidiet iespēju parādīt visiem cik skaista un sportiska Jūs varat būt! Iespēja ir ikkatrai!

Jūsu uzmanībai Bikini Fitnesa Studijas foto sesijas, video un kontakti.
PARTNERI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas Bodibildinga, Fitnesa un Bodifitnesa Federācija
Copyright © 2010 LBFBF
e-pasts: ifbb@ifbb.lv
Izstrādāts - Esteriol design & development